
Упаковка конус під квіти h50/6низ/15верх(100 шт) візерунок Зелена Незабудка 147 (8) (100 шт)
185,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: DT000016554
+380 (67) 491-26-36
БухгалтеріяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Упаковка конус під квіти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 48,5 см |
| Довжина | 15,5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук шт. |
| Кількість у ящику | 5000 шт. |
| Матеріал вироби | Поліпропілен |
| Сфера застосування | Упаковка квітів |
| Друк малюнка | Квіткова тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Фольгований пакет |
| Форма | Конусна |
| Цвет изделия | прозорий |
| Ширина | 6,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185,40 ₴

