Упаковка конус під квіти h30/6низ/20верх білий (100 шт) 154 (7) (100 шт)
127,51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT000016539
Упаковка конус під квіти h30/6низ/20верх білий (100 шт) 154 (7) (100 шт)Немає в наявності
127,51 ₴
+380 (67) 491-26-36
БухгалтеріяХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 29 см |
| Довжина | 19 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук шт. |
| Кількість у ящику | 5000 шт. |
| Матеріал вироби | Поліпропілен |
| Сфера застосування | Упаковка квітів |
| Друк малюнка | Квіткова тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Квіткова упаковка |
| Форма | Конусна |
| Цвет изделия | прозорий |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127,51 ₴
