
Пакет саше білий 220х90х50 мм 60гр/м2 (середньої жиростійкості) 108Ф
1 056 ₴
- В наявності
- Код: 108Ф
+380 (67) 491-26-36
БухгалтеріяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Упаковка паперова для шаурми 108Ф
Розмір пакета: 220х90х50 мм.
Без друку.
Матеріал: біла, Україна
Щільність: 60г/м2. Середня жиростійка.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць у ящику)
Розмір пакета: 220х90х50 мм.
Без друку.
Матеріал: біла, Україна
Щільність: 60г/м2. Середня жиростійка.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць у ящику)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 90 мм |
| Щільність паперу | 60 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 056 ₴

