Паперовий рушник (А2*45) (1 пачка)
61,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: DT000016511
Паперовий рушник (А2*45) (1 пачка)В наявності
61,02 ₴
+380 (67) 491-26-36
БухгалтеріяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 22,5 см |
| Довжина | 17,5 см |
| Довжина намотування | 16 метрів |
| Кількість у ящику | 24шт |
| Кількість шарів | 2 шар |
| Матеріал вироби | Целюлоза |
| Матеріал (особливості) | целюлоза |
| Сфера застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 2 рулона по 50 аркушів |
| Розмір зовнішній | 225 мм*175 мм*90 мм |
| Розмір однієї серветки | 220 мм*230 мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір рушник рулонний на гільзі |
| Форма | Циліндра |
| Цвет изделия | Білий |
| Ширина | 9 см |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61,02 ₴
