Пакет з ручками паперовий крафт білий 280х150х350, 120г/м2 (25 шт)
525,60 ₴
- В наявності
- Код: DT000016408
Пакет з ручками паперовий крафт білий 280х150х350, 120г/м2 (25 шт)В наявності
525,60 ₴
+380 (67) 491-26-36
БухгалтеріяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 35 см |
| Глибина | 15 см мм |
| Кількість у ящику | 100 шт. |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал вироби | Крафт папір |
| Сфера застосування | Розфасування будь-якої продукції |
| Друк малюнка | немає |
| Щільність | 120 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | пакети з крафт-паперу |
| Тип ручки | крученими, паперовими (витими) ручками |
| Форма | Прямокутна |
| Цвет изделия | Білий |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525,60 ₴
