Пакет з ручками паперовий крафт Еко-крафт 260х150х350, 80г/м2 (25 шт)
375,73 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT000016419
Пакет з ручками паперовий крафт Еко-крафт 260х150х350, 80г/м2 (25 шт)Немає в наявності
375,73 ₴
+380 (67) 491-26-36
БухгалтеріяХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 35 см |
| Глибина | 15 см мм |
| Кількість у ящику | 175шт |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал вироби | Крафт папір |
| Сфера застосування | Розфасування будь-якої продукції |
| Друк малюнка | немає |
| Щільність | 80 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | пакети з крафт-паперу |
| Тип ручки | крученими, паперовими (витими) ручками |
| Форма | Прямокутна |
| Цвет изделия | рожевий |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375,73 ₴
