Пакет з дном паперовий крафт білий, 220х120х280, 60г/м2 (25 шт)
142,66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: DT000016410
Пакет з дном паперовий крафт білий, 220х120х280, 60г/м2 (25 шт)В наявності
142,66 ₴
+380 (67) 491-26-36
БухгалтеріяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 28см |
| Глибина | 12 см мм |
| Кількість у ящику | 250 шт. |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал вироби | Крафт папір |
| Сфера застосування | Розфасування будь-якої продукції |
| Друк малюнка | немає |
| Щільність | 60 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Тип ручки | немає |
| Форма | Прямокутна |
| Цвет изделия | Білий |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142,66 ₴
