Паперові крафт пакети з прозорим віконцем 100х50х560, 40г/м2, вікно 40 (100 шт)
215,28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT000016415
Паперові крафт пакети з прозорим віконцем 100х50х560, 40г/м2, вікно 40 (100 шт)Немає в наявності
215,28 ₴
+380 (67) 491-26-36
БухгалтеріяХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 5 см мм |
| Довжина | 56 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук шт. |
| Кількість у ящику | 1000 шт. |
| Мoдель | З ПП вікном |
| Матеріал вироби | Папір |
| Сфера застосування | Упаковка продуктів |
| Щільність | 40 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Форма | Прямокутна |
| Цвет изделия | бурей |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215,28 ₴
