Упаковка конус під квіти h25/10низ/25верх білий (100 шт) 178 (6) Рожева Ромашка (100 шт.)
156,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: DT000016285
Упаковка конус під квіти h25/10низ/25верх білий (100 шт) 178 (6) Рожева Ромашка (100 шт.)В наявності
156,60 ₴
+380 (67) 491-26-36
БухгалтеріяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фольгований пакет "Новий рік" Пакети призначені для розфасування цукерок, шоколадок та інших подарунків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 23,5 см |
| Довжина | 23см |
| Кількість в упаковці | 100 штук шт. |
| Кількість у ящику | 5000 шт. |
| Матеріал вироби | Поліпропілен |
| Сфера застосування | Упаковка квітів |
| Друк малюнка | Квіткова тематика |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Квіткова упаковка |
| Форма | Конусна |
| Цвет изделия | прозорий |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156,60 ₴
