Паперова тарілка. Використовується спільно з іншими елементами колекції з дизайну (салфетки, прилади, скатертини тощо) як прикраса столу або за своїм безпосереднім призначенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,7 см |
| Довжина | 27 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук шт. |
| Кількість у ящику | 1000 шт. |
| Матеріал вироби | Картон |
| Сфера застосування | Зберігання, подавання,сервірування |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Форма | Круга |
| Цвет изделия | Крафт |
| Ширина | 11см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 993,60 ₴



