Контейнер круглий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 11,6 см |
| Висота внутрішня | 11,2 см |
| Діаметр верху | 13 см |
| Кількість у ящику | 750 шт. |
| Матеріал вироби | Крафт папір |
| Сфера застосування | Зберігання, подавання,сервірування |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Одноразовий посуд |
| Форма | Круга |
| Цвет изделия | Крафт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



