Пакети фасувальні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 27 см |
| Кількість у ящику | 40 уп |
| Матеріал вироби | Полиэтилен |
| Матеріал (особливості) | Полителен HDPE |
| Сфера застосування | Повсякденна |
| Розмір зовнішній | 10+ (2*4)*27 см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Цвет изделия | Різні кольори |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46,37 ₴

