Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2,5 см |
| Довжина намотування | 4,5 метрів |
| Кількість в упаковці | 5 шт. шт. |
| Кількість у ящику | 500 шт. |
| Матеріал вироби | Папір |
| Сфера застосування | Для гуртової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 25х35 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Цініки |
| Форма | Циліндра |
| Цвет изделия | Зелений |
| Ширина | 3,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111,36 ₴


