Одноразові пластикові контейнери для тортів, рулетів, випічки та інших кондитерських виробів. Прозоре паковання PET демонструє ваш продукт у всій його красі. Контейнери герметично закриваються, що дає змогу зберегти свіжість, соковитість і м'якість кондитерських виробів, у такий спосіб продовжуючи термін його зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8,3 см |
| Довжина | 21см |
| Кількість у ящику | 300 шт. |
| Матеріал вироби | Харчовий полістирол |
| Матеріал (особливості) | полистирол |
| Сфера застосування | Зберігання, подавання,сервірування |
| Обсяг | 2500 мл мл |
| Розмір зовнішній | 210 мм*210 мм*83мм |
| Розмір внутрішній | 190 мм*190 мм*80 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60 °C |
| Тип | Паковання для тортів |
| Форма | Круга |
| Цвет изделия | прозорий |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526,36 ₴

