
Конусне паковання під квіти h70/7низ/20верх метал зелений (100 шт.) візерунок137 (2) (100 шт.)
258,34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT000013025
+380 (67) 491-26-36
БухгалтеріяХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 69 см |
| Діаметр верху | 19 см |
| Діаметр дна (низа) | 7 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук шт. |
| Кількість у ящику | 5000 шт. |
| Матеріал вироби | Поліпропілен |
| Сфера застосування | Паковання падарків |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Фольгований пакет |
| Форма | Конусна |
| Цвет изделия | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258,34 ₴
