Паперовий подарунковий пакет (арт М140)
Подарунковий пакет - це пакет, в якому можна солідно піднести презент або подарунок.
Розмір:
11х18х5 см
Крейдований папір з глянсової ламінації.
Ціна вказана за упаковку – 12 шт одного виду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 5 см мм |
| Тип ручки | Канатики |
| Товщина | 100 мікронів мкм |
| Ширина | 11см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,67 ₴




