
Пакет майка поліетиленова розмір 30х55 щільність 25 мкр "Газета" 100 шт/уп.
252 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: DT000011109
+380 (67) 491-26-36
БухгалтеріяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет майка з малюнком "Газета" 25 мкр
Поліетиленові пакети у формі майки зручні та досить міцні, мають економічну ціну, тому займають провідні позиції за популярністю у споживачів.
Їх застосовують для різних цілей: від упаковки невеликих виробів до перенесення великих товарів. Деякі такі пакети витримують велику вагу.
Пакети-майки можна назвати по-справжньому народними пакетами: їх використовують у супермаркетах, продуктових магазинах, ринках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 9.5 кг |
| Довжина | 550 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Товщина | 25 мкм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 55 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук шт. |
| Кількість у ящику | 1000 шт. |
| Матеріал вироби | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Тип ручки | майка |
| Цвет изделия | Різні кольори |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴



