Пакет паперовий Новий рік подарунковий
Розмір:
16*16*8 см
Крейдований папір з глянсової ламінації.
Ціна вказана за упаковку – 12 шт одного виду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 8 см мм |
| Довжина | 16см |
| Матеріал вироби | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Сфера застосування | Повсякденна |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Стан | Нове |
| Тип ручки | Канатики |
| Товщина | 100 мікронів мкм |
| Цвет изделия | Різні кольори |
| Ширина | 16см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293,76 ₴




