
Пакунок з дном паперовий 28*19*11,5 червоний (25 шт)
283,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: DT000010513
+380 (67) 491-26-36
БухгалтеріяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм застосування крофт-упаковки досить широкий і включає у себе упаковку продуктів у вигляді продуктів харчування (чай, кава, борошно, кріфт, крупи, цукор, солодові та кондитерські вироби, хот-доги та багато інших) і недовольчі товари (збудовані матеріали, вугілля), косметики, подарунки, медичні інструменти, документація і т. д. Основна перевага паперової упаковки - це екологічна складова, яка передбачає не тільки безпеку і безпечне використання продуктів, які в ній, але й подальше їх переробку після використання з мінімальним забрудненням навколишнього середовища (на відміну від полімерних продуктів). Крім того, пакет паперу Крафт досить міцний для транспортування продуктів, не боячись механічного пошкодження. Висока проникність паперу дозволяє зміст краще приспатися до різнинки температури під час транспортування і зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 28см |
| Глибина | 11,5 см мм |
| Кількість у ящику | 1000 шт. |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Матеріал вироби | Крафт папір |
| Сфера застосування | Розфасування будь-якої продукції |
| Друк малюнка | Немає |
| Щільність | 70 г\м2 |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | пакети з крафт-паперу |
| Тип ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Цвет изделия | коричневий |
| Ширина | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,50 ₴



