Ідеальна зручна коробка для транспортування кондитерських виробів, а саме великодня-кексів . Зробить Ваше свято ще більш красивим і привабливим.
Коробка для пасхи-кексів : 150*150*245 мм.
Матеріал: якісний мікро-гофрокартон
Колір матеріалу: білий картон
Підходить вставка: https://fabrika-upakovki.com/ua/p2169093705-vstavka-dlya-kulicha.html
Мінімальний кількість для замовлення 10 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 150 мм |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість відділень | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42,14 ₴





