
Упаковка для тортів і пирогів MIDI Крафт
42,89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: P2K
+380 (67) 491-26-36
БухгалтеріяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Упаковка для торта "Міді" Крафт
У наявності три розміру, "Міні", "Міді" і "Максі".
Біла коробочка для торта, з віконцем на кришці. Легко збирається, зручний і простий варіант!
Матеріал: харчовий картон
Мінімальне замовлення - 1 упаковка (100 шт)
Розмір кришки
Довжина: 209 мм
Ширина: 209 мм,
Висота: 47 мм
Розмір коробки
Довжина: 205 мм
Ширина: 205 мм
Висота: 90 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Колір | Крафт |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 205 мм |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість відділень | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42,89 ₴

