
Картонна тарілка-човник Міді Світла (100шт/уп)
5,89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: TT3
+380 (67) 491-26-36
БухгалтеріяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові картонні тарілки з ламінацією, виготовлені з харчового картону. Практичні і дуже зручні, спеціальне покриття захищає від протікання жиру і масла. Підходить для мережі ресторанів швидкого харчування.
Розмір: 137х75х45 мм
Мінімальний завказ - 1 упаковка (100 шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид одноразового посуду | Тарілка |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Колір | Жовтий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,89 ₴

